Additional information
| UPC | 023614868101 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 035851227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Tang |

$629.99
BROWNING AB3 PRO COMPOSITE 7MMMAG 26″ #
In stock
| UPC | 023614868101 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 035851227 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:9.5" |
| Safety | Tang |




Reviews
There are no reviews yet.