Additional information
| UPC | 023614869177 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036114298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |

$789.99
BROWNING X-BOLT 2 COMP GRAY 7PRC SS #
In stock
| UPC | 023614869177 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036114298 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7MM PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Tang |




Reviews
There are no reviews yet.