Additional information
| UPC | 023614869214 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036115294 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |

$789.99
BROWNING X-BOLT 2 COMP SPL LR 6.5PRC #
Only 1 left in stock
| UPC | 023614869214 |
|---|---|
| Manufacturer | Browning |
| Manufacturer Part Number | 036115294 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5 PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7" |




Reviews
There are no reviews yet.