FIERCE FCRFP7PRC22BR CRB RIVALFP 7MMPRC 22 BLDR
SKU: TSW|154032 Category: Brand:
Only 2 left in stock
Loading...
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCRFP7PRC22BR
Caliber/Gauge
7MM PRC
Capacity
3 + 1
Safety
Two-Position
Rate of Twist
1:8"
Barrel Length
22"